Bedava İnternet

Yıllık 1GB Cepten İnternet

Yıllık 1GB Cepten İnternet

Yıllık 1GB Cepten İnternet

Günümüzde internet kullanımı hat safhada. Bu yüzden internet paketleri yetmeyebiliyor. Siz doya doya internete girebilin diye oluşturulan kampanyada Turkcell 1GB internet 12 ay boyunca aylık sadece 10₺! Hiçbir ekstra işleme ve mağazaya gitmenize gerek kalmadan faydalanabileceğiniz Turkcell 1GB Yıllık İnternet kampanyasına sadece faturalı müşteriler katılabiliyor.

Yıllık 1GB İnternet Katılım Şartları

12 ay boyunca her ay yenilenecek olan 1GB cepten internet kampanyasına ayda 10₺ karşılığında katılmak için Turkcell’in sunduğu birkaç şartı yerine getirmeniz ve gerekli koşulları sağlamanız gerekiyor. Bunlardan ilki 1GB cepten internet kampanyasına yalnızca faturalı müşterilerin katılabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda eğer son 5 fatura döneminde, paket aşımı yaptıysanız veya ek paket satın aldıysanız bu kampanyaya katılım sağlayamazsınız. Verilen aylık 1GB cepten internet hakkı tüm kullanımlar için geçerlidir. Kampanyadaki katılım süreniz bittiğinizde yani 12 ayın sonuna gelindiğinde herhangi bir ek paket daha satın almadıysanız paket iptal olacak ve standart tarifenizi kullanmaya devam edeceksiniz.

1GB İnternet Kampanyaya Katılım

Turkcell 1GB internet kampanyasına katılmak için 2200’a YILLIK1GB yazarak SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz SMS tamamen ücretsiz olup, paketin fiyatı aylık KDV ve ÖİV dahil 10₺’dir. Gelecek olan onay mesajından sonra hattınıza tanımlanan 1GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınız eğer 4.5G destekliyor ise bağlantınızın üst hız limiti 1000Mbps, 3G bağlantılarda ise üst hız limiti 63Mbps olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.