Bedava İnternet

Xiaomi Yeni Ürün Lansmanı

Xiaomi Yeni Ürün Lansmanı

Ülkemizde de resmi olarak faaliyette bulunan Çinli Xiaomi firması, yeni ürünleri ülkemizde de tanıttı.

Mi Band 4 ve Mi9 T modeli de resmi toplantıda lanse edildi.

Daha önce de 2 ürüne ait teknik özellikleri belirtmiştik. Mi band 4 ve Mi9 T oldukça popüler olacakları kesin gözü ile bakılabilir ürünler. Xiaomi resmi sosyal medya sayfalarında görülebileceği üzere, detaylı teknik özellikler ve ürünlere ait dökümanlar bulunmakta.

Asıl açıklamalardaki detay ise ülkemiz fiyatlandırması. Dahil olduğumuz, gümrük vergi vs tutarlar ürünün ana fiyatının üzerine konularak, resmi garantili satış fiyatları ise hiç de yüz güldürmüyor.

Avrupa ve ABD’de 2-3 asgari ücret kazanımı ile otomobil alınabilirken, ülkemizde uzak doğu ülkelerinde de rastladığımız gibi 2-3 değil de nerede ise 5 asgari ücrete takabül eden kazançlar ile ancak cep telefonu alınabilir konuma gelindi.

Ürünler şık, yeni teknolojiler ve daha fazla hız, oldukça cezbedici. Haberimizin konusu olan açıklanan ürün fiyatları ise şöyle;

Mi Band 4 Türkiye fiyatı 299 TL

Xiaomi Mi9T Türkiye fiyatı, 6 GB RAM / 64 GB dahili depolama alanı bulunan modelin fiyatı 3799 TL olarak açıklandı. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan Mi 9T ise 3999 TL

olarak açıklandı.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.