Bedava İnternet

Vodafone Tarife Kampanyaları

Vodafone Tarife Kampanyaları

Vodafone Tarife Kampanyaları

Bol bol internet ve dakika harcayan Vodafone kullanıcıları, ek internet paketi veya dakika paketi almak istediklerinde karşılarına yüksek rakamlar çıkabiliyor. Siz ayın sonunu rahat rahat getirin diye yapılan kampanyalar doğrultusunda, Vodafone bedava internet ve tarife kampanyaları devam ediyor. Vodafone tarife kampanyaları takip etmek ve yakalamak biraz zor oluyor.

Vodafone Ramazan Özel Kampanyaları

İster faturalı olun ister faturasız. Eğer bolca internet istiyorsanız, Vodafone ucuz internet kampanyalarına bakmanız gerekir. Vodafone Ramazan’a Özel kampanyası ile birlikte aylık 20GB cepten internet sadece 20₺! Üstelik bununla kalmıyor, Kolay Paket 12 adı altında yapılan kampanya ile beraber 12GB internet, her yöne 750DK konuşma ve 1000SMS ayda sadece 40₺.

Vodafone Ramazan’a özel kampanyalar ile beraber her yöne 750 dakika konuşma ve 1000SMS sabit olup, 12GB internete ayda 40₺, 16GB internete ayda 50₺ ve 20GB internete ayda 60₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu ucuz internet kampanyası yalnızca faturasız hatlarda geçerli olup, faturalı hatta ise sadece aylık 20GB ek internet alabilirsiniz. Faturalı aylık 20GB ek internet sadece 20₺.

Vodafone Saçma Güzel Kampanyaları

Vodafone FreeZone müşterilerine özel bol internetli faturalı kampanyalar yalnızca 39₺’den başlayan fiyatlarla! 3 ayrı paket halinde satılan Saçma Güzel Online kampanyaları, Vodafone FreeZone kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

  1. Saçma Güzel Online S: Bu kampanya ile beraber her yöne 750DK konuşma ve 10GB internet sahibi olabilirsiniz. 10GB internetini 5+5 olarak kullanıyor ve 5GB’ını Instagram, YouTube veya Spotify için kullanabiliyorsunuz. Aylık ise sadece 39₺ ödemeniz oluyor.
  2. Saçma Güzel Online M: Bir üst paket olan bu tarifede ise 1000DK konuşma sizleri bekliyor. Aylık toplam 14GB internet veren tarifede 7GB’ını Instagram, Spotify veya YouTube için kullanabiliyorsunuz. Vodafone ’un yaptığı bu harika kampanya için aylık sadece 45₺ ödemeniz yeterli oluyor.
  3. Saçma Güzel Online L: Saçma güzel paketlerinin en üst seviyesi olan L, yine 1000DK her yöne konuşma ile açılışı yapıyor. Akabinde 20GB internet veren Saçma Güzel L kampanyası 10GB’ını seçeceğin bir uygulamada kullanmanı sağlıyor. İster YouTube, ister Spotify isterseniz de Instagram uygulamasında 10GB interneti kullanabilirsiniz. Tarife ücreti aylık 59₺.

Saçma güzel paketlerinde Vodafone sınırsız whatsapp özelliği de sizleri bekliyor. 7-26 yaş aralığında isen bu muhteşem kampanyaya katılmamak için bir nedenin yok demektir. Aynı zamanda Saçma Güzel tarifeleri Online olduğu için herhangi bir Vodafone mağazasından satın alma şansınız olmuyor. Vodafone internet sitesinden dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz. En büyük özelliğinden bir tanesi de her ay dilediğin bir pakete geçiş yapabilirsiniz. Yani bir ay YouTube paketini kullandıysanız, diğer ay Spotify kullanabiliyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.