Bedava İnternet

Vodafone Faturalıya Geçiş Özel Fırsatlar

29.05.2019
1.503
Vodafone Faturalıya Geçiş Özel Fırsatlar

Vodafone Faturalıya Geçiş Özel Fırsatlar

Vodafone faturasız hattan faturalıya geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için özel hazırlanan tarifeler gerçekten göz alıyor. Faturalıya geçiş konusunda en çok tedirgin eden konu durma özelliğinin olup olmadığıdır. Durma özelliği ek olarak alındığı zaman aylık tarife ücretine ek 3₺ – 4₺ civarında ücretlendirilirken, özel hazırlanan paketler ile tarife ücretinin içine entegre ediliyor ve Vodafone kullanıcıları için akıllarda şüphe bırakmıyor. Peki Vodafone faturalıya geçiş fırsatları nelerdir?

İlk 3 Ay Durma Özelliği Hediye!

Vodafone faturasız hattan faturalıya geçiş yapan kullanıcılar için ilk 3 ay boyunca durma özelliği ücretsiz! Herhangi bir ek ücret ödemeden ilk 3 ay ücretsiz kullanabileceğiniz durma özelliği için faturalıya geçiş yaptıktan sonra ilk 30 gün içerisinde 7000’e HEDIYE DURDUR yazıp göndermeniz yeterli oluyor. Gelen onay mesajı ile beraber Vodafone durma özelliği hattınıza tanımlanıyor.

Redli 8 Paketi

Vodafone faturalıya geçiş yapan kullanıcıların faydalanabileceği tarife, fiyatına göre muhteşem bir kullanım hakkı sağlıyor. Redli 8 Paketinde ilk dikkat çeken özellik Vodafone ve Sabit hatlarla sınırsız konuşma oluyor. Akabinde her ay yenilenen tam 8GB cepten internet, her yöne 1000DK konuşma ve 250SMS sizleri bekliyor. Bu tarifenin ücreti taahhütlü aylık sadece 49₺ olurken kontratsız fiyat ise yalnızca 79₺!

Vodafone Devreden Tarife

Adı üzerinde Vodafone devreden tarife ile her ay kullanmadığınız dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devrediliyor. Bu muhteşem kampanya yalnızca Vodafone faturasız hattan faturalıya geçiş yapanlarda geçerli oluyor. Her yöne 750DK konuşma, her yöne 250SMS ve aylık 6GB cepten internet kontrat yapıldığında aylık sadece 39₺ oluyor. Kontratsız fiyat ise yalnızca 59₺!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.