Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden biri olan Vodafone, müşterilerine sunduğu bedava internet ile oldukça dikkat çekiyor ve seviliyor. Bedava internet kazanmak için araştırma içine giren kullanıcılar bu işten oldukça kârlı çıkıyor. Peki Vodafone bedava internet kazanma yolları nelerdir?

Faturasız Hat Alana 12GB Hediye!

Vodafone bedava internet kapsamında uyguladığı en büyük kampanyalardan biri de şüphesiz ki budur. Eğer Vodafone faturasız hat aldıysanız, hattınıza aylık 1GB olmak üzere tam 12 ay geçerli toplamda tam 12GB internet hediye! Vodafone bedava internet kampanyasına SMS ile katılmak için HOSGELDIN1GB yazıp 7000’e ücretsiz bir şekilde SMS atabilirsiniz. 12 fatura dönemi boyunca her ay hattınıza ücretsiz 1GB internet tanımlanacaktır. Bedava internet kampanyasına Uyumlu 1GB, Uyumlu 2GB, Uyumlu 4GB, Uyumlu 6GB, Saçma Güzel4, Saçma Güzel8, Saçma Güzel10, Saçma Güzel16, Benim Passim, Dijital Passim7, Saçma Güzel Online Medium, Saçma Güzel Online Large, Saçma Güzel Online L, Saçma Güzel Online M, Redli 8, Redli12, Redli15, Redli15 Plus, Redli 20 Plus paketlerinden biri ile faturasız hatta gelen kullanıcılar faydalanabiliyor.

Vodafone Ücretsiz Spotify Kampanyası

Milyonlarca şarkıyı içerisinde barındıran ve yüzlerce milyon kullanıcı olan Spotify, Vodafone sayesinde artık ücretsiz! Vodafone ücretsiz Spotify kampanyası kapsamında Red tarifelerinden birini kullanan ve daha önce Spotify ile hiç tanışmamış müşterilere özel aylık 13,99₺ olan Spotify Premium tam 3 ay boyunca ücretsiz. Ücretsiz Spotify kampanyasına katılmak için 5800’a SPOTIFY yazıp gönderebilirsiniz. SMS’ler ücretsiz olup gelen onay mesajı ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.