Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2019

Vodafone Bedava İnternet 2019

Vodafone Bedava İnternet 2019

2019 yılı Vodafone GSM operatörü, müşterilerini memnun etmek ve internet paketi çok sık dolan, kullanıcıları memnun etmek amacı ile farklı promosyonlar ile hediye internet paketleri sunmakta.

Vodafone yanımda uygulaması, promosyonları elde edebileceğiniz faydalı bir uygulama. Uygulama ile bedava dakika ve bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Kullanıcıları memnun etmek, daha iyi hizmet vermek ve uygn fiyatlar ile daha fazla hizmeti vermeyi amaçlayan vodafone kampanyalarına göz atalım.

Vodafone yanımda uygulaması

Vodafone’un müşterileri için hazırladığı uygulamada, hattınız ve tarifeleriniz ile ilgili bilgiler, değişiklikler ve hareketleri inceleyebileceğiniz uygulama ile müşteri hizmetlerini aramadan bir çok işlemi kısa sürede yapabilirsiniz.

Online hizmet uygulaması olan Vodafone Yanımda’yı hemen telefonunuza indirin ve kullanmaya başlayın. Uygulamayı indirerek, ve arkadaşlarınızı uygulamayı kullanmaya davet ederek, 2 GB Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.  Aynı şekilde, daveti alan arkadaşlarınız da uygulamayı kurup, arkadaşlarını davet ederek 2 Gb internet kazanabilir.

Vodafone E-fatura ile Hediye İnternet Paketi

Çevreyi korumak ve kağıt tüketimini azaltarak, ağaçların kesilmesini azaltmak ve doğayı korumak için Vodafone E-fatura kullanımı yaygınlaştırmaya çalışmakta. Bu sayede, posta masrafları ve gecikmelerinin de önüne geçilmiş olmaktadır.

E-fatura hizmetine geçmek için EFATURA boşluk email-adresi yazarak 7000’e kısa mesaj gönderin.

Efatura başvurunuz için Vodafone bedafa internet kazanacaksınız. Vodafone Bedava İnternet 2019 araması yaparak sitemizde sonuçları inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Hediye internet kazanmak için ilk kez bu işlemi yapıyor olmanız gerekmekte. Super2GB yazın ve 3636 numaralı telefona kısa mesaj gönderin. Kullanmakta olduğunuz hatta internet paketi yüklenecek. İnternet paketinin kullanımın son günü paketi iptal edin. İptaliniz sonrası, internet ücretsiz kullanabileceksiniz. Eğer iptal etmez iseniz, internet ücreti hattınıza yansıyacaktır. Toplamda 8 gb ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Vodafone 500 MB Bedava internet

Acil durumlarda kullanmanız için Vodafone size 1 kere kullanabileceğiniz ücretsiz internet paketi imkanı sunuyor. 500 Mb internet paketini kullanabilmek için NET 500MB yazın ve 3636’ya kısa mesaj gönderin.

Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan

Eğer hattınız hala 3G ise hemen 4.5G başvurusu yapın 2 Gb Vodafone bedava internet kazanın.

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.