Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır

Dünya çapında, bir çok ülkede faaliyet gösteren Vodafone, kullanıcıları için hizmetlerinin yanı sıra, süpriz hediyeler sunmaya devam ediyor. Bana ne var isimli kampanyası, dahilinde çark çevirerek, çarkın durduğu yerdeki hediyeyi hattınıza hediye olarak alabilirsiniz.

Vodafone Bana ne var kampanyası her hafta yeni kazanma şansı tanımaktadır.  Kullanmak  ve hediyeleri kazanmak için, öncelikle Vodafone yanımda Uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Bu uygulama ile bir çok online işlemi ve sorgulamaları da, cep telefonunuzdan çok kolayca yapabilirsiniz.  Eğer akıllı cep telefonu kullanmıyorsanız da bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Eski tip telefon kullananlar için kısa mesaj olarak “BANANEVAR” yazın ve 5065 ‘ kısa mesaj atarak, süpriz hediyenizin hattınıza tanımlanmasını bekleyin.

Android ve IOS işletim sistemine sahip cep telefonları için ise, öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını çalıştırın. Sol menudeki Bana Ne Var seçeneğini seçin. Ekrana gelen çarkı çevirerek, hediyenizi kazanın. Kısa süre sonra, kazandığınız hediye hattınıza tamımlanacaktır.

Bana ne var kampanyasında, farklı bir çok hediye mevcut. Bunlar, hediye dakika, bedava internet paketi, sms paketi gibi hediyeler olacaktır.

Ayrıca vodafone anlaşmalı işyerlerinde ekstra indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.