Bedava İnternet

Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş

Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş

Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş

Turkcell kullanan müşteriler faturalının tarife ve kampanyalarından faydalanmak, aynı zamanda faturalıda çok daha makul düzeyde olan paketleri alabilmek ve en önemlisi Lifecell’in muhteşem sosyal ağına katılmak için faturalı hatta geçiş yapmak istiyor. Turkcell faturalı hat kampanyaları arasında yok yok.

Lifecell Plus 3GB Kampanyası

Tarife anlatmakla bitmiyor. Lifecell Plus kampanyası oldukça bol içeriği olan faturalı tarifelerden bir tanesi. Pakette her yöne 500DK konuşma ve 3GB internet var. Bunların dışında uygulama içi geçerli (fizy 5 GB, TV+ 5 GB, lifebox 5 GB, Dergilik 5 GB, Facebook & Twitter 2 GB, Yaani 3 GB) tam 25GB internet hediye! Ayrıca bunlarla da bitmiyor, Bip’ten Bip’e Sınırsız dakika + Bip’ten diğer yönlere 1000DK konuşma + 100 SMS ‘de ücretsiz. Hazır karttan faturalıya geçiş kampanyasında bulunan Lifecell Plus kampanyası yıllık taahhüt verildiğinde aylık sadece 35₺ olurken, taahhüt verilmediğinde ise aylık fiyat 73,56₺ oluyor. Faturalıya geçiş kampanyasını herhangi bir Turkcell bayisinden yapabilirsiniz.

Lifecell Plus 5GB Kampanyası

Hazır karttan faturalıya geçiş kampanyasında, Lifecell Plus 5GB tarifesi ile artık korkmadan internete girebiliyor, dilediğinizde müzik dinleyebiliyorsunuz. Faturalı hatta geçiş kampanyası kapsamında her yöne 500DK konuşma ve 5GB internet sabit bulunuyor. Bunların dışında ise tam 25GB uygulama içlerinde geçerli internet var (fizy 5 GB, TV+ 5 GB, lifebox 5 GB, Dergilik 5 GB, Facebook & Twitter 2 GB, Yaani 3 GB). BiP’ten her yöne 1000DK ve BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma da hediye! Kampanyalı ücreti aylık 45₺ olurken taahhüt verilmediği zaman aylık ücret 80₺ oluyor.

Lifecell Plus 7GB Kampanyası

Turkcell Lifecell Plus kampanyaları devam ediyor. Bana 3 5 yetmez diyenler için tam 7GB cepten internet ayda sadece 54₺’ye geliyor! Kampanya dahilinde her yöne tam 1000DK konuşma, her yöne 100SMS ve 7GB internet. Bunların dışında Turkcell uygulamalarında (fizy 5 GB, TV+ 5 GB, lifebox 5 GB, Dergilik 5 GB, Facebook & Twitter 2 GB, Yaani 3 GB) geçerli aylık 25GB internette hediye! Tüm bunlara en Turkcell faturalıya geçiş kampanyası bitmiyor ve BiP’ten her yöne 1000DK konuşma, BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma da sizleri bekliyor! Kampanyalı ve taahhütlü fiyat aylık 54₺ olurken taahhüt olmadan fiyat aylık 90₺ oluyor.

Lifecell Plus 9GB Kampanyası

Bana hiçbiri yetmiyor, daha çok GB lazım diyorsanız hazır karttan faturalıya geçiş kampanyaları ile her yöne 1000DK konuşma, her yöne 100SMS ve tam 9GB internet ayda sadece 63₺! Eğer taahhüt verilmez ise aylık fiyat 100₺ oluyor. Bu fiyatlar içerisinde BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma, BiP’ten her yöne 1000DK ve Turkcell uygulama içi geçerli 25GB (fizy 5 GB, TV+ 5 GB, lifebox 5 GB, Dergilik 5 GB, Facebook & Twitter 2 GB, Yaani 3 GB) hediye!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.