Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Gece Kampanyaları

Turkcell GNÇ Gece Kampanyaları

Turkcell GNÇ Gece Kampanyaları

Gece de olsa internetsiz yapamam diyenlere özel Turkcell GNÇ kampanyaları hızla devam ediyor. Belirlenen paket ve tarifelerde olan kullanıcılara özel gece 22.00 ile 06.00 saatleri arasında geçerli 1GB, 3GB ve tam 5GB internet hediye ediliyor! Gece internetsiz kalma diye herhangi bir ek paket almadan ve ek ücret ödemeden Turkcell bedava internet kazanma şansı senin elinde.

Turkcell GNÇ Gece 1GB Kampanyası

Turkcell 1GB internet kampanyasına katılmak için herhangi bir SMS göndermenize veya Turkcell bayisine gitmenize gerek yok. Eğer GNÇ Eko Paket veya GNÇ Eko Yıllık paketi kullanıcısı iseniz hattınıza otomatik olarak 22.00 – 06.00 saatleri arasında geçerli tam 1GB ücretsiz internet otomatik olarak tanımlanıyor. İptal edilmediği sürece paket kullanımları boyunca devam ediyor. Eğer bedava 1GB internet paketinizi iptal ettiyseniz tekrar alabilirsiniz. Tekrar 1GB ücretsiz internet kampanyasına katılmak için 2200’a GNC GECE 1GB yazıp gönderebilirsiniz. Gece internet paketiniz bittiğinde ise standart paketinizde kullanıma devam edebilirsiniz. Eğer paketinizdeki internette biterse, aşım ücretleri şu şekildedir:

  • 250DK Konuşma 10₺,
  • 250SMS 10₺,
  • 1GB Cepten İnternet 10₺.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Eğer 10 defa internet aşımı yapılır ise 5kbps olmak üzere hız kısıtlamasına gidilir.

Turkcell GNÇ Gece 3GB Kampanyası

Turkcell 3GB internet kampanyası son hız devam ediyor. Gece 22.00 ve 06.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz ücretsiz 3GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanıyor. Tek şart ise GNÇ Full Paket veya GNÇ Full Yıllık aboneliği kullanıyor olmanızdır. Eğer bu paketlerden birine sahipseniz herhangi bir SMS gönderimine gerek kalmadan hattınıza 3GB bedava internet tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlanan bedava internet bittiğinde kendi paketinizde tanımlı olan interneti kullanmaya devam edersiniz. Tüm haklarınız bittiğinde ise aşım ücreti olarak aşağıdaki fiyatları ödersiniz:

  • 250DK Konuşma 10₺,
  • 250SMS 10₺,
  • 1GB Cepten İnternet 10₺.

Yukarıda verilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. İnternet aşımı 10 adet ve üzeri yapıldığında 5kbps olarak hız kısıtlamasına gidilir.

Turkcell GNÇ Gece 5GB Kampanyası

Bana çok daha fazla internet lazım diyorsanız, GNÇ Gece 5GB İnternet tam sana göre. Turkcell 5GB ücretsiz internet paketi, tarifen kullanımda olduğu sürece her gün saat 22.00 ile 06.00 saatleri arasında yenilenir ve otomatik olarak hattına tanımlanır. Herhangi bir SMS gönderimi veya Turkcell bayisine gitmek gerektirmez. Hattına tanımlanan bedava 5GB internet paketi bittiğinde ise tarifendeki kullanım hakların ile devam edersin. GNÇ 5GB İnternet yalnızca GNÇ Süper Paket veya GNÇ Süper Yıllık aboneleri için geçerlidir. Eğer kendi paketindeki kullanımlar da biterse aşım sürecine girersin ve aşağıdaki fiyatlandırma faturana yansıt:

  • 250DK Konuşma 10₺,
  • 250SMS 10₺,
  • 1GB Cepten İnternet 10₺.

Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Tüm bunlara ek olarak 10 adet internet aşımı yapıldığında hızında 5kbps olarak kısıtlanmaya gidilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.