Bedava İnternet

Turkcell Faturalıya Geçiş Hepsi Bir Arada Paketler

Turkcell Faturalıya Geçiş Hepsi Bir Arada Paketler

Turkcell Faturalıya Geçiş Hepsi Bir Arada Paketler

Hazır karttan faturalıya geçiş yapmak isteyen Turkcell kullanıcıları, hangi paketi seçeceğine karar veremiyor. Faturalı paketlerde kampanyalar şüphesiz daha fazla olurken aynı şekilde fiyatlar da hazır karta göre neredeyse iki kat daha ucuz oluyor. Peki Turkcell hazır karttan faturalıya geçiş kampanyaları nelerdir?

Faturalı 600DK Plus Paket

Turkcell’in internetle fazla işi olmayan, sadece WhatsApp yeter diyenler için ürettiği özel paketi ile karşı karşıyasınız. Hazır karttan faturalıya geçiş kampanyasında 600DK her yöne konuşma, her yöne 600SMS ve 600MB internet geliyor. Ayrıca BiP’ten ilk gelen kullanıcılara tam 1GB cepten internet hediye! Yıllık taahhütlü abonelik fiyatı 22₺ olurken taahhüt olmadan fiyat aylık 46₺ oluyor.

Faturalı 2GB Plus Paket

Hazır karttan faturalıya geçmek için en büyük nedenlerden bir tanesi Faturalı 2GB Plus paket kampanyası olabilir. Çok uygun fiyata aylık 500DK her yöne konuşma, 1000SMS her yöne ve tam 2GB internet veriliyor. Pakete gelen müşterilere elbette BiP’ten 1GB internet hediye ediliyor. Çok uygun fiyat nedir? Tüm bu saydıklarımız aylık taahhütlü olacak şekilde sadece 25₺! Eğer taahhüt yaptırmazsanız paket fiyatı 50₺ oluyor.

Faturalı 3GB Plus Paket

Orta halli olan ve yine oldukça tercih edilen hazır karttan faturalıya geçiş kampanyalarından biri de Faturalı 3GB Plus paket oluyor. Paket kapsamında her yöne 500DK konuşma, her yöne 1000SMS ve aylık 3GB internet veriliyor. Normal bir kullanıcı için gayet makul olan bu miktarlara bir de BiP’ten ilk müşterilere özel 1GB internet hediye ediliyor. Bir de paket fiyatı taahhütlü aylık 30₺, taahhütsüz aylık 70₺, daha ne olsun?

Faturalı 4GB Plus Paket

Turkcell faturalıya geçiş kampanyaları kapsamında hepsi bir arada özel paketlerin sonuncusu ise Faturalı 4GB Plus Paket oluyor. Bu pakette ise her yöne 500DK konuşma ve her yöne 1000SMS sabit. Artı olarak 4GB internet pakete dahil oluyor. Paketi tercih ettiğinizde ise BiP’ten size tam 1GB internette hediye ediliyor! Paket fiyatı kampanyalı ve taahhütlü sadece 30₺, eğer taahhüt yaptırmazsanız fiyat 60₺ oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.