Bedava İnternet

Turkcell Faturalıya Geçiş – Akıllı Paketler

Turkcell Faturalıya Geçiş – Akıllı Paketler

Turkcell kullanıyorsunuz ve hazır karttan faturalıya geçiş yapmak istiyorsunuz. İşte tam da bu noktada Turkcell kampanyayı patlatıyor ve hazır karttan faturalıya geçiş yapanlara muhteşem indirimler ve kampanyalar yapıyor.

Turkcell Akıllı Paketler

Akıllı paketler adı üstünde olduğu gibi gerçekten akıllılar. Zamanı geldiğinde duran ve aşım yapmayan, kullanılmayan veya kullanmadığınız hakları devir edebilen gibi daha nice birçok özelliği bulunan paketlere akıllı paketler deniyor. Turkcell tarife kampanyaları şu şekilde:

  1. Akıllı 2GB Paketi: Her yöne 500DK konuşma, 1000SMS ve 2GB internet ayda sadece 30₺! Ayrıca günü geldiğinde durma özelliği ile de aşım yapmıyor. Bunların dışında pakete gelenler ilk 3 ay içerisinde cayma hakkına sahip oluyorlar yani hiçbir cayma bedeli ödemeden tekrar hazır karta dönebilirler.Faturalıya geçiş ve kampanyaya katılım için GEC AK2GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Akıllı 3GB Paketi: Bu pakette ise her yöne 750DK konuşma, 1000SMS ve tam 3GB internet ayda 35₺. Tüm akıllı paketlerde olduğu gibi bu pakette de otomatik durma özelliği bulunuyor. Kampanyaya katılmak ve faturalıya geçmek için GEC AK3GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  3. Akıllı 5GB Paketi: Turkcell akıllı paketlerin en büyüğü bu. 750DK her yöne konuşma, 1000SMS ve tam 5GB internet ayda yalnızca 45₺. Paketten memnun kalmadığınız takdirde ilk 3 ay içerisinde cayma bedeli yansımadan hazır karta geçiş yapabilirsiniz. Hazır karttan faturalıya geçiş ve kampanyaya katılım için GEC AK5GB yazarak 2200’a gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.