Bedava İnternet

Turkcell Emocan Çocuk 5GB İnternet

Turkcell Emocan Çocuk 5GB İnternet

Turkcell Emocan Çocuk 5GB İnternet

Günümüzde bireylerin internet kullanımının yanı sıra çocukların da cep telefonlarında ne kadar vakit geçirdiği aşikâr. Bu sürede siz internet paketini düşünmeyin, çocuğunuzun güvenli sitelerde dolaştığına emin olun ve internette geçirebileceği süreyi ayarlayın diye Turkcell Emocan Çocuk uygulamasında geçerli tam 5GB ücretsiz internet olarak hattınıza tanımlanıyor. Emocan Çocuk uygulaması ile çocuğunuzun güvende olması bir yana, uygulama içerisinde geçireceği süreyi de ayarlayabilir bu şekilde düzenli bir vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Emocan Çocuk 5GB Ücretsiz İnternet Katılım Şartları

Turkcell Emocan Çocuk 5GB ücretsiz internet kampanyasına katılım için bazı şartlar gereklidir. Kampanyaya son katılım tarihi 01.01.2020’dir. Ücretsiz 5GB internet, yalnızca Emocan Çocuk uygulamasında geçerli olup sadece faturalı hatlarda değil aynı zamanda hazır kartlı müşteriler de bu kampanyadan faydalanabiliyor. Uygulamayı App Store’dan veya Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 5GB ücretsiz internet kampanyasına katılım uygulamayı indirip Emocan Çocuk aboneliğini başlattıktan sonra otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Emocan Çocuk uygulaması aboneliği ilk ay ücretsiz olup sonraki aylarda yalnızca 3,99₺’dir. Bedava internet 2019 Abonelikten ilk ay çıktığınız takdirde herhangi bir ücret tahsil edilmez. Turkcell faturalı hat sahipleri için uygulama ücreti ay sonu faturalarına yansıtılır. Turkcell hazır kartlı müşteriler için ise bakiyelerinden kesilir.

Emocan Çocuk Abonelik Başlangıcı

Turkcell Emocan Çocuk 5GB ücretsiz internet aboneliğini başlatmak için 2200’a EMOCAN COCUK yazıp göndermeniz yeterli oluyor. Gönderilen SMS ücretsiz olup gelen onay maili sonrasında uygulama içi geçerli 5GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Emocan Çocuk uygulamasını destekleyen cihazlar:

  • Eğer Android ise minimum 6.0 sürüm ve üzeri tablet veya telefon olmakla beraber en az 2GB Ram gereklidir.
  • Eğer iOS ise iOS sürümü en az 10.3 olmalıdır. iPhone 5S ve üzeri telefonlar, tabletlerde ise iPad Pro’nun hepsi, iPad 2018 ve iPad Air 2 minimum düzeydeki cihazlardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.