Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

İnternet kullanımının yüksek olduğu bu günlerde ücretsiz internet kullanmak herkesin hakkı. Turkcell kullanan müşteriler, bedava internet kazanmak için çeşitli uygulamalar indiriyor ve çeşitli kampanyalara katılım sağlıyor. Turkcell’den bedava internet için yapmanız gereken birkaç yol bulunmaktadır.

Lifecell İlk Hattım 1GB Ücretsiz İnternet

Turkcell bedava internet hakkı kazanmak için dergilikten çocuk kategorisinde aylık en az 3 dergi indiren Turkcell müşterilerine her ay için geçerli tam 1 GB cepten internet hediye ediliyor. Bu teklif yalnızca Lifecell ilk hattım kullanıcılarına yapılmakla beraber sadece yurtiçi geçerlidir.

SIM Kupon Biriktir

Turkcell servis sağlayıcı firma, bedava internet dağıtmaya devam ediyor. SIM kupon biriktirme kampanyası ile cep telefonunuza günlük gelen kuponları biriktirerek haftalık ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Kampanya 21.07.2019 tarihinde son bulacaktır. Turkcell SIM Biriktir kampanyası ile beraber 15 Kupon biriktirene haftalık 1GB, 30 Kupona haftalık 2 GB, 45 Kupona haftalık 3 GB ve 60 Kupona haftalık tam 4 GB internet hediye ediliyor. İlk etapta 15 kupona ulaşarak müşteriler isterlerse anında 1 GB interneti alabilir isterlerse de 15 kupon daha biriktirerek 30 kupon yapar ve 2 GB kazanabilirler.

Emocan Çocuk 5GB Bedava İnternet

Turkcell internet paketi kampanyaları kapsamında, App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indireceğiniz Emocan Çocuk uygulaması ile 5GB ücretsiz internet veriyor. Uygulama aboneliğini başlattığınız anda Emocan Çocuk uygulaması içerisinde geçerli tam 5GB internet hattınıza tanımlanıyor.

Diğer hediye internet paketleri için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.