Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell faturalı ve hazır kart aboneleri, bedava internet kampanyalarından çeşitli katılımlarla yararlanabiliyor. Turkcell’in anlaşmalı olan uygulamaları (BİP, Yaani arama motoru, vb.) kullanarak da bedava internet kazanabiliyorsunuz. Makalemizde, Turkcell bedava internet veren uygulamalara ve Turkcell uygulamalarından nasıl bedava internet kazanabileceğinize dair kampanyalara yer verilmiştir.

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Hesabım uygulamasını 4.5G uyumlu cep telefonunuza indirerek, Salla Kazan Kampanyası’na katılabilirsiniz. Telefonunuzu sallayarak her hafta 1 defa olmak üzere bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama, internetin yanı sıra her hafta hattınıza çeşitli hediyeler tanımlayacaktır. Turkcell bedava internet kampanyası, 3 Ocak 2020 tarihinde sona erecektir. Uygulamadan ve kampanyadan hem faturalı hem de hazır kart aboneleri yararlanabiliyor.

Yaani Uygulaması Kullanım Kampanyası

Hem faturalı hem de hazır kart aboneleri, Turkcell’in Yaani bedava internet kampanyasından yararlanabiliyor. Yaani uygulamasını cep telefonuna indirin ve uygulamayı açın, bir ay geçerli 1 GB internet kazanın. Hattınıza tanımlanacak internet datasını yalnızca Yaani uygulaması kullanımlarında geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil olmak için en son tarih 31 Temmuz 2019’dur.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

BİP kullan kazan kampanyasına katılan Turkcell aboneleri, haftalık 2 GB hediye internet kazanıyor. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşarak belli bir mesaj hedefine (1.000-3.000) ulaştığınızda,  internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır. Aylık hedef kısa mesaj olarak bildirilecektir. Her ay yalnızca bir kez kampanyadan yararlanabilirsiniz. Turkcell BİP bedava internet kampanyasına, 1 Nisan 2020 tarihine kadar dahil olabilirsiniz.

Goller Cepte Uygulaması Bedava İnternet

GollerCepte taraftar uygulamalarını indirenler (Beşiktaşlılar, Fenerbahçeliler, Galatasaraylılar ve Tarabzonsporlular), 24 saat geçerli olacak 500 MB bedava internet kullanımı yapabiliyor. Kampanyaya 31 Aralık 2019 tarihine kadar katılım gerçekleştirilebilir.

GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap Kampanyası

26 yaşın altında olan Turkcell aboneleri, GNÇ uygulamasını indirerek çeşitli internet dataları kazanıyor. Haftanın 2 gününü belirleyerek, uygulamaya şifrenizle girerek, ÇATLAT bölümündeki yumurtayı çatlattığınızda kazandığınız hediye ve fırsatları kullanmaya başlayabilirsiniz. GNÇ ÇATLAT hediyeni kap kampanyasına göre hattınıza tanımlanacak, 1-3 saat internet, haftalık 1 GB-2 GB internet ve aylık 1 GB-5 GB hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell 1 TL’ye 1 GB internet, 5 TL’ye 2 GB internet ve 2 TL’ye 2 GB internet gibi ekonomik paketler de sunulmaktadır. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir.

Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası

Turkcell BİP uygulamasına özel, İnternet paketi ödüllü bilgi yarışması olan “Kim 1 GB İnternet İster”e katılarak 1 GB hediye internet fırsatından yararlanabilirsiniz. 5 aşamalı olan yarışmada; her 3 sorudan sonra diğer aşamaya geçmeden önce, kazandığınız internet datası belirtilir. İsterseniz yarışmadan kazandığınız hediyeyle ayrılabilirsiniz. 15 soruyu da doğru cevapladığınızda 1 GB internet paketi hattınıza yüklenecektir. Turkcell BİP Kim 1 GB İster yarışması, her hafta Pazartesi günü yenilenmektedir. BİP uygulamasını indirerek, Keşfet bölümünden bedava internet kazandıran yarışmaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.