Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, müşterilerine zengin içerikli kampanyalar sunuyor. İnternetiniz bittiyse ücret ödemeden katılabileceğiniz Turkcell bedava internet kampanyalarına dahil olabilirsiniz. İster cepten, isterseniz bilgisayardan veya evden internet kullanıcısı olun, telekomünikasyon şirketinin avantajlı kampanyalarına dahil olabilirsiniz. Yapmanız gereken kampanyaları takip etmek ve gerekli adımları tamamlamak. Makalemizden Turkcell cepten internet kampanyaları inceleyebilir, belirtilen adımları uygulayarak internetinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hat Cepten İnternet Kampanyaları

Faturalı (ses hattı) hat müşterileri, Turkcell bedava internet kampanyalarına herhangi bir üyelik gerektirmeden dahil olabiliyorlar. Bazı kampanyalar ise kart kullanıcılarının paket servislerine göre hazırlanmıştır. Güncel bedava internet kampanyaları arasından size uygun olanı seçerek, hemen katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB İnternet

Turkcell’e ait faturanızı, herhangi bir bankaya otomatik ödeme talimatı tanımlatmanız halinde, 2 GB internet kazanabilirsiniz. Talimatın ardından ilk fatura otomatik ödendiğinde, bedava 2 GB internetiniz de hattınıza yüklenecektir. Kullanım süresi bittiğinde mevcut tarifeniz üzerinden işlem yapmaya devam edersiniz. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

4,5 G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Kampanyadan hem 4,5G SIM kart kullanıcıları hem de 4.5G uyumlu olmayan kartını değiştirenler yararlanabiliyor. Turkcell bedava internet kampanyasına göre 3 fatura dönemince ayda 1 kez olmak kaydıyla mevcut internet paketiniz 2’ye katlayacaktır. Katlanan internet kampanyasından yararlanabilmeniz için cihazınızın da 4.5G uyumlu olması gerekiyor. Kampanya 9 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir. Katılım için 4.5G yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hattınız 4,5G uyumlu değilse, Turkcell bayilerinden ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyaya katılım gerçekleştirdiğinizde, 6 ay geçerli 10 GB internet hediye edilecektir. SIM kart değişikliği yaptığınızda, hattınız 4.5G uyumlu ise, cep telefonunuza SMS ile bir kod gönderilecektir. Kampanyadan yararlanmak isterseniz, kod geldikten sonra 1 ay içerisinde “ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakıp, kısa mesajla gönderilen kodu da yazarak 2222’ye SMS atabilirsiniz. Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası, 31 Aralık 2019 tarihine kadar aktiftir.

Hazır Kart Cepten  Bedava İnternet Kampanyaları

Hazır kartlı Turkcell aboneleri, faturalı aboneler için tanımlanan 4.5G SIM kart katlanan internet kampanyası ve 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanabiliyor. Turkcell hazır kart bedava internet kampanyalarından biri de SIM kupon biriktir kampanyasıdır.

SIM Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell hazır kart aboneleri SİM mobil uygulamasını indirerek bedava internet kazanabiliyor. Kampanyaya katılmak için, uygulamanın ana sayfasında bulunan kupon biriktir kampanya sayfasına gelerek, her gün kupon biriktirmeniz gerekiyor. Buna göre haftalık olarak kullanabileceğiniz internet paketleri; 15 kupon için 1 GB, 30 kuponda 2 GB, 45 kuponda 3GB ve 60 kuponda 4 GB’tır. Turkcell bedava internet kampanyası 21 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.