Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet 2019


Ülkemizin önde gelen GSM operatörü TURKCELL kullanıcıları için yazımızı hazırladık.

Turkcell bedava internet avantajlarını madde madde yazımız içerisinde bulabilirsiniz. 2019 yılı Turkcell kampanyaları nelerdir ? Turkcell bedava internet nasıl kullanılır ? Turkcell hediye internet paketleri nelerdir ? Sorularını cevaplayacağız.

Milyonlarca cep telefonu abonesi, kampanyaları takip etmediği için, fırsatlardan faydalanmamakta. Tarife ve kampanyaları incelemenin yanında, bir çok avantaj gözden kaçmakta.  Sitemizde bütün GSM operatörleri için kampanya ve hediye haberlerini bulabilirsiniz.

Fazladan ücret ödemeden, Turkcell 4G LTE hızına ulaşan hediye internet kullanmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet


Türkiye’de mobil internet kullanımı oldukça yaygın biçimde kullanılmakta. Fakat operatörlerin sunduğu internet paketleri bu yoğunluk karşısında sınırlı kalmakta. Sosyal medya kullanımı (facebook, instagram) gazete, ilan sayfaları ve web sayfaları için kullanım, dizi ve film izleme siteleri içerikleri ile internet kotaları çok hızlı dolmakta. Bu sebeple kullanıcılar mobil kotaları artırmak için ek ücret ödemek zorunda kalmaktadır.

Türkcell Bedava İnternet 2019Operatörler internet kota dolumu sonrası, ya hız sınırlaması ya da tamamen mobil internet kısıtlamasına gitmekte.

Turkcell hat kullanan internet kullanıcıları yüksek fiyatlı tarifelere geçmeden de çözüm yolları bulabilir. Bu çözüm yollarını yazının devamında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Aslında bahsedeceğimiz yöntemleri daha önce denemiş olabilirsiniz. O yüzden deneme yanılma yolu ile Turkcell bedava internet için denemediğiniz kısımları bakın.

Turkcell oparetörde kullanmakta olduğunuz tarifeyi öğrenmek için TARIFE yazıp 2222 numaralı telefona SMS (kısa mesaj) atın. 2222’ye SMS ücretsizdir.

2019 yılı Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarını sıralayalım.


Turkcell’den hediye internet kazanmak için bazı uygulamaları da yüklemeniz gerekebilir.

Bunların başında Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemelisiniz. Turkcell hesabım ile kullanmakta olduğunuz tarifenin detayları, geçmiş dönem faturalarınız, kullanım detaylarınız yer almaktadır.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması ile Bedava İnternet -Türkcell Bedava İnternet 2019


Ayrıca Salla Kazan ile Turkcell Hesabım uygulamasından bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı IOS ve Android için ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Salla kazan uygulamasını her hafta tekrar kullanarak, tekrar tekrar haftalık hediyelerinizi alabilirsiniz. Haftalık 1 Gb bedava internet, Haftalık 10 Gb bedava internet, Haftalık 2 Gb internet gibi farklı hediye paketlerinin yanında, Bip, Dergilik, ek konuşma süresi gibi farklı hediyeleri de alabilirsiniz.

Turkcell Yaani Arama Motoru uygulaması ile bedava internet paketi


Turkcell yalnızca GSM operatörü değil aynı zamanda teknoloji geliştiren firmalardan. 2018 yılında yaani arama motoru projesini sunan Turkcell’den hediye internet kazanın. Yanii arama motoru uygulamasını indirin. Her gün aramalarda kullanmaya başlayın. İndiren her abone internet hediyesi kazanabildiği gibi en az 10 gin kullanarak 1 GB ek internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet


Turkcell BİP uygulaması, çok sık kullandığımız Whatsapp benzeri, mesajlaşma ve sesli görüşme uygulamasıdır. Turkcell bu uygulamanın kullanılması için oldukça çaba sarf etmekte ve ücretsiz bir çok paket sunmakta.

Turkcell BIP uygulaması kullanarak, arkadaşlarınızı davet edin ve 1 Gb bedava internet paketi kazanın.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet


Turkcell’in gençlere yönelik paketleri olan GNÇ uygulaması ile bedava internet kazanmak için GNÇ uygulamasını indirin. GNÇ uygulaması içerisinde, “ÇATLAT” kısmına giderek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet – Turkcell Bedava İnternet 2019


Daha çok yoğun çalışan ve pek musait olamayan öğrenclerin tercihi olan Turkcell Toplantıdayım uygulaması Haftalık 5 TL ücret ile kullanılıyor. Ayrıca bu uygulamayı kullandığınızda her hafta  Turkcell bedava 1 Gb internet kazanıyorsunuz.

Turkcell Enflasyonla Topyekün Mücadele ile bedava internet


Turkcell enflasyon ile topyekün mücadele programına destek vermek amaçlı 4,5G aboneleri için tarifelerinde bulunan internet kotasınu 2 katına çıkartıyor.

Kampanyadan faydalanmak için BİP uygulaması indirin. Enflasyonla Mücadele Kanalına abone olun.  Bu sayede tarifenizdeki internet kotası 2 katına çıkacak.

Turkcell Bedava İnternet 2019

Trabzon Sporlulara özel her gol için bedava internet.  61Cell 200 MB hediye internet kazanabilirsiniz. Yararlanmak için 61CELL Gol TS yazın ve 2200 SMS ücretsiz gönderin.

Turkcell PayCell ile 3 Gb Bedava İnternet

Turkcell Paycell kullanıyorsanız, yıl içerisinde 3 kez 1 Gb internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Süpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell BIP uygumalası içerisinde yer alan Süpriz nokta kampanyalarını takip edin.  Size belirtilen lokasyonlara gittiğinizde Turkcell Bedava İnternet 2019 kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme  Talimatı verin Bedava İnternet Kazanın

Kampanyadan faydalanmak için, otomatik ödeme talimatı veren aboneler, 2 Gb bedava Turkcell internet paketi kazanıyor.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.