Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet 2019

Yüksek çekim gücü kalitesi ve hızlı internet altyapısı ile kullanıcıların tercih ettiği operatör olan Turkcell, 2019 yılında enfes bedava internet kampanyaları sayesinde ilgi görüyor. Operatörün sunduğu bu kampanyalar, abonelerin tarifelerine ek verilebiliyor. Daha fazla internet kazanmak için sizler için hazırladığımız içeriğimizdeki kampanyaları ayrı zaman dilimlerinde, süreleri dolduktan sonra kullanmanız yararınıza olacaktır. Sıraladığımız hediyeler hem faturalı hat kullanan Turkcell abonelerini hem de faturasız hat kullanan Turkcell abonelerini kapsamaktadır. Turkcell bedava internet 2019 yılı yöntemlerini öğrenmek için yazımızın devamını inceleyin.

Paycell Kart Kullanıcıları için Bedava İnternet Kampanyası

31 Aralık 2019’a kadar yararlanabileceğiniz bu kampanya ile haftalık 1 GB’a kadar, toplamda ise 3 GB’a kadar bedava internet kazanmak mümkün. Paycell Kartlar, D&R ve Turkcell mağazalarından, turkcell.com.tr adresinden ve dr.com.tr adreslerinden temin edilebilir. Kampanya süresi içerisinde toplamda 3 defa bedava internet paketine sahip olunabilir. Her biri için kartınıza 50 TL yükleme yapmalısınız. Her 50 TL’lik yüklemenizde haftalık 1 GB Turkcell hediye internete sahip olursunuz. Yükleme sonunda SMS olarak hat sahibine hediye internetin tanımlandığına dair bilgi verilir.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet

Bireysel müşteriler, kurumsal müşteriler, Hazır Kartlılar ve Faturalı Hat sahiplerinin tümü bu kampanyadan yararlanabilir. Haftada 1 kez Turkcell Salla Kazan ile bedava internet kazanmak mümkündür. Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümünü kullanan Turkcell aboneleri, uygulamada yer alan “Salla Kazan” bölümüne girdikten sonra, telefonlarını sallayarak çeşitli hediyeler kazanıyor. Günlük, haftalık veya aylık bedava internet, bedava dakika, bedava SMS, Google Play’de geçerli hediye TL, Dergilik Paketi, TV+ Paketi ve Fizy Premium Paketi gibi hediyeler random olarak verilmektedir. Her hafta yeni bir sürpriz hediyeye sahip olabilirsiniz.

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell hazır kart aboneleri, 45 TL ve üzeri paket yüklemesi yaparak 2 GB bedava internet kazandıran kampanyaya katılabiliyor. Katılım için; BİP uygulamasını indirip, Enflasyonla Mücadele Kanalında yer alan kampanya butonuna tıklamanız ve ardından paket yüklemesi yapmanız yeterlidir. Hediye internet paketiniz 30 gün geçerli olacaktır. Turkcell hediye 2 GB internet kampanya son katılım tarihi 18 Temmuz 2019’dur. Ayrıca kampanyaya katılan abonelerin SIM kartları, otomatik olarak 4.5G hizmetlerinden yararlanmaya hak kazanacaktır.

 GS Destek 1 GB Hediye Kampanyası

Kampanyadan postpaid ve preaid Kırmızı Paket, Sarı Paket ve Şampiyon Paket kullanan bireysel aboneler yararlanabilecektir. Katılımı ücretsiz olan kampanyaya göre Galatasaray’ın yendiği tüm maçlar için günlük 1 GB hediye internet paketi hattınıza yüklenecektir. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra 31 Aralık 2019 tarihine kadar, Turkcell bedava internet hizmetinden faydalanabileceksiniz. Hediye internet fırsatı hem hazır kart hem de faturalı hat aboneleri için geçerlidir.

GNÇ Gece 1 GB İnternet Kampanyası

GNÇ Eko Paket veya GNÇ Eko Yıllık Abonelik kapsamında olan Turkcell faturalı hat abonelerine, 1 GB internet paketi hediye edilmektedir. Turkcell bedava internet 2019 kapsamında değerlendirilen kampanyadan kazanılacak hediye internet datası, yalnızca 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli olacaktır. Turkcell aboneleri paketlerini iptal etmedikleri süre boyunca, hediye internetten yararlanmaya devam edecektir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.