Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Ülkemizin önde gelen servis sağlayıcılarından, milyonlarca kullanıcıya sahip olan Turkcell; bedava internet paketleri ve kampanyaları ile gündeme geliyor. Bu hediyeler bazen mobil uygulamalara kayıt olunarak, bazen tarife değiştirerek, bazen de çeşitli servislere abone olunarak elde edilebiliyor. Yazımızın devamında popüler Turkcell bedava internet paketlerini nasıl kazanabileceğinizi açıklayacağız.

Herhangi Bir Ücret Ödemeden Alınabilecek Bedava İnternet Paketleri

Turkcell aboneleri için üyeliklerde, indirmelerde veya kayıt olma durumlarında herhangi bir şekilde ücret  talep edilmeyen internet paketlerini kapsar. Dergilik, Goller Cepte, BiP ve Lifecell İlk Hattım Dergilik kampanyaları ile hiçbir ücret ödemeden Turkcell bedava internet kazanmak mümkün.

Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet

Her ay yalnızca 1 kez yararlanılabilen bu kampanyaya katılmak isteyen Turkcell kullanıcıları, “Dergilik” uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra en az 1 adet dergi indirmeleri gerekir. Bu kampanya Dijital Operatör uygulamasından kazanılan bedava servislere ek sunulabilir. Yani Salla Kazan ile kazandıklarınıza ek Dergilik uygulamasından da sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

BiP ile Turkcell Bedava İnternet

1 Nisan 2020’ye kadar sürecek olan “BiP Kullan Kazan Kampanyası” ile Turkcell haftalık 2 GB bedava internet elde edilebilir. Fakat bu kampanya, uygulama içi görev gerektiriyor. Belirli bir miktar (1.000-3.000 adet) mesajlaşma sonunda veriliyor. Sonuç olarak bu BiP ile Turkcell bedava internet kazanmak için mesajlaşmak gerekiyor. Ne kadar çok mesajlaşırsanız, o kadar fazla kazanabilirsiniz.

Goller Cepte Taraftar Uygulaması ile Bedava İnternet

iPhone ve Android cihaz kullanıcıları “Goller Cepte Taraftar Uygulamaları” sayesinde milyonlarca taraftar ile birlikte Turkcell bedava internet kampanyalarının tadını çıkarıyor.  31 Aralık 2019’a kadar bu uygulama kazandırmaya devam edecek. Beşiktaşlılar, Galatasaraylılar, Trabzonsporlular ve Fenerbahçeliler takımları için ayrı ayrı geliştirilen “Goller Cepte” uygulamasını Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirler. Bu uygulama ile iki farklı seçenekte 500’er MB internet kazanmak mümkün. İlki uygulamayı cep telefonuna indirmek ve ikinci olarak da uygulamayı davet edeceğin bir arkadaşın indirmesini sağlamak. Kazanılan internetler 24 saat süreyle kullanılabilir.

Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB ile Bedava İnternet

1 Ocak 2021 tarihine kadar Turkcell abonelerinin faydalanabileceği “Lifecell ile Hattım Dergilik 1 GB” Kampanyası”; “Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası” ve “Ön Ödemeli Lifecell İlk Hattım” kullanıcıları için geçerlidir. Dergilik uygulamasındaki çocuk kategorisi içerisinde yer alan 3 farklı dergiyi, 1 ay içerisinde indirenler; 1 ay süreyle kullanılabilen Turkcell 1 GB bedava internete sahip olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.