Bedava İnternet

Turkcell Bedava 2 Gb İnternet

Turkcell Bedava 2 Gb İnternet

Turkcell kullanıyorsanız, hemen 2 Gb hediye internet kazanmak için gerekli işlemleri yapın.

Yetişkin biri iseniz, bildiğiniz gibi, hemen hemen hepimizin sorumluklukları mevcut. Aylık kira ödemek, akşam yemeği hazırlamak, temizlik yapmak, işe gitmek, okula gitmek gibi onlarca rutin işler günlüj hayatımızda mutlaka yerine getirmemiz gereken sorumluluklar.

Bazı işler ise, unutulabilmekte ve can sıkıcı bir hal de almakta. Örneğin faturaları ödemek gibi. Her ay faturanın son ödeme gününü kaçırmadan, tutarı cebinize koymak ve ödemek için, faturaları takip etmek ve banka veya yetkili ödeme noktasında zaman kaybetmek de cabası. Sıkıcı fatura ödeme işlerinden hem kurtulun, hem de Turkcell bedava internet kazanın.

Turkcell bedava internet kazanmak için, Turkcell abonesi olmalısınız.  2 Gb internet hediyesi kampanyasına katılmak için bireysel GSM kullanıcısı olmanız yeterli.

31 Aralık 2019 tarihine kadar, Turkcell faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ve talimatınız gerçekleştiğinde , hemen 2 gb Turkcell bedava internet hattınızda olacak. Ayrıca SMS veya telefon arayarak kayıt olmanıza da gerek yok.

Hediye internet paketinizi 1 ay içerisinde kullanabilirsiniz. Kazandığınız hediye paketini mutlaka size tanımlandıktan sonra, 30 gün içerisinde tüketmelisiniz. Çünki, paket içeriği bir sonraki aya devredilmemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.