Bedava İnternet

Turkcell 8 Gb Bedava İnternet

Turkcell 8 Gb Bedava İnternet

Turkcell abonesi olmak isteyenlere güzel bir haberimiz var.

Çekim problemleri, internet hızı, dağda bayırda telefon görüşmelerinizin, kesilmesi, sesdeki netlik gibi bir çok problemi hemen hemen hepimiz ara sıra yaşıyoruz. Bu tür problemler, GSM operatörünün alt yapısında kullandığı teçhizat kalitesi, yansıtıcı sayısı, internet band genişliği kapasitesi gibi bir çok nedene bağlı gelişmekte.

Örneğin, tatile gittiniz ve kullandığınız hat telefon görüşmeleri yapabiliyor ancak H+ internet datası hızı göstergesi çıkmış durumda. Bu şu demek internete girdiğiniz hattınız ile çok ama çok yavaş işlme yapabilirsiniz ve çok sık da kopmalar olacak. H+ simgesinin çıkmasının sebebi, operatörün yansıtıcı donanımın yani vericisinin size oldukça uzak mesafede olması veya verici ile sizin aranızda, tepe, bina gibi fiziksel faktörlerin olmasından kaynaklanır.

Gsm firmaları, çok fazla sayıda verici kurmamak, kalabalık olmayan yerlere daha düşük kalitede hizmet vermek amacı ile, uzaktaki vericileri ile her yere az maliyet ile çalışmaya özen gösterir. Bu da operatörün, özellikle şehir merkezleri dışında verdiği hizmeti ortaya çıkarır.

İnternet bağlantısına her zaman ihtiyaç duyuyorsanız, iş için her zaman hızlı ve verimli internet bağlantısı gerekli ise, farklı operatörleri de denemeye karar verebilirsiniz.

Turkcell tam bu tür konularda, interneti yoğun  kullananlar için, 8 GB bedava internet kampanyası sağlıyor.

Farklı operatörlerden, Turkcell kullanmak için geçiş yapanlara 8 Gb bedava internet paketi geliyor.

Yapmanız gerekenler şöyle;

Öncelikle işlemlerinizi Turkcell resmi sitesi üzerinden yapmalısınız.

Yeni bir cep telefonu numarası almak veya numara taşımak için gerekli sayfayaki formları doldurarak ilerleyin. Kayıt bilgilerinizi onaylayın. Turkcell gerektiğinde kapınıza kadar kurye gönederiyor ve oturduğunuz yerde işlerinizi halledebiliyorsunuz.

Kazandığınız 8 GB Hediye internet paketini, her ay 2 GB internet kullanımı olarak 4 ayda kullanabileceksiniz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.