Bedava İnternet

Turkcell 1GB Ücretsiz İnternet

Turkcell 1GB Ücretsiz İnternet

Turkcell 1GB Ücretsiz İnternet

Turkcell kullanıcıları için kampanyalar bitmek bilmiyor. Turkcell dergilik uygulaması ile ilk kez tanışacak olanları muhteşem bir kampanya bekliyor. A’dan Z’ye tüm sektörlerde dergi bulabileceğiniz ve indirip okuyabileceğiniz dergilik uygulamasını ilk kez kullanacaksanız, uygulama içinde geçerli tam 1GB bedava internet sizin demektir.

Turkcell Dergilik Uygulaması

Turkcell’in sunduğu ve büyük ilgi ile takip edilen dergilik uygulamasında eğlenceden modaya, modadan eğitime, eğitimden magazine ve iş dünyasına kadar her alanda okuyabileceğiniz dergi bulunmaktadır. Genellikle Turkcell Lifecell paketlerinde, Turkcell’in dergilik uygulaması ve diğer uygulamaları için geçerli toplam 25GB internet zaten veriliyor. Eğer bu paketi kullanmıyorsanız veya kullandığınız halde ilk kez dergilik uygulamasına giriş yapacaksınız ücretsiz 1GB internet sizi bekliyor.

Dergilik 1GB Ücretsiz İnternet Katılım Şartları

İlk olarak şunu belirtmek gerekir ki 1GB ücretsiz internet kampanyasına katılımlar tamamen ücretsizdir. Kampanya kapsamında verilen internet bir hafta geçerli olup tek seferliğe mahsustur yani ilerleyen haftalarda ve aylarda bu kampanyaya tekrar katılım sağlayamazsınız. Dergilik uygulamasına eğer son 1 yıl içerisinde giriş yaptıysanız ve kullandıysanız, Turkcell 1GB bedava internet uygulamasına katılım sağlamanız mümkün değildir. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları faydalanabilirken, yalnızca faturalı değil aynı zamanda hazır kartlı müşteriler de bedava 1GB internet kampanyasından yararlanabilir. Kampanyaya katılım sadece yurt içinde geçerli olup katılımda kazanılan 1GB ücretsiz internet bittikten sonra standart tarifeniz üzerinden kullanıma devam edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.