Bedava İnternet

Turkcell 10GB Bedava İnternet

Turkcell 10GB Bedava İnternet

Turkcell 10GB Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına SIM Kart değişikliğinde tam 10GB bedava internet! Cepten internet kullanımının aşırı fazla olduğu bu günlerde, ek paket satın almak veya tarife değiştirmek yerine ilaç gibi gelecek tam 10GB ücretsiz internet var. Herhangi bir nedenden dolayı SIM Kart değişikliği yapan Turkcell kullanıcılarına, hediye SIM kartta yer alan şifre aracılığı ile 6 ay boyunca geçerli bedava 10GB internet sizleri bekliyor.

10GB Ücretsiz İnternet Katılım Şartları

Turkcell 10GB bedava internet kampanyasına katılım sağlamak için özel bir şart bulunmuyor. Kampanyadan gelen promosyon 10GB ücretsiz interneti tam 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. 6 ayın sonunda internet paketi iptal edilecektir. Kampanyaya katılım 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmış olup hediye sim kartta bulunan şifre ile katılım sağlıyorsunuz. Cep telefonlarınızdan 2222’ye ENHIZLI yazıp boşluk bırakarak hediye sim kartta bulunan promosyon şifreyi yazıp göndermeniz gerekiyor. Bedava 10GB internet kampanyası için gönderilen SMS ücretsiz olup, kampanyaya sim kart değişikliği yaptıktan 30 gün içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. Gelen onay mesajı ardından 10GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacak ve 6 ay boyunca geçerli olacaktır.

Hediye 10GB internet paketini kullanabilmeniz için sim kartınızın 4.5G uyumlu ve ses hattınızın olması gereklidir. Kampanyadan elde dilen hediye 10GB internet yalnızca bireysel kullanıma uygundur ve hiçbir şekilde satılamaz. 10GB internet paketindeki kullanım hakkınız dolduktan sonra kendi tarifenizden ücretlendirileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.