Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy paketleri ile Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile ücretsiz internet nasıl kullanılır?

Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası kullananlar için avantajları sıralayalım.

Selfy mobil uygulamasını indirmek için

Android cihazlar için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avea.selfy

Apple cihazlar için

https://itunes.apple.com/tr/app/t%C3%BCrk-telekom-selfy/id1326116142?mt=8

tıklayın.

Öncelikle Türk Telekom Selfy aboneliğinden bahsedelim;

Türk Telekom GSM operatörünün özellikle gençler için hazırladığı tarifle paketlerine genel olarak Selfy  olarak markalaştırılmış. İlgi alanları, özellikle internet, sosyal medya, whatsapp, bip gibi mesajlaşma uygulamalarına destek veren paketlerden oluşmakta.

Selfy kullanmak için,  Türk Telekom abonesinin 7 ile 25 arasında olması koşulu bulunuyor. Eğer uygunsanız, SELFY yazıp 4545′ ücretsiz SMS yani kısa mesaj atarak kayıt olabilirsiniz. Ya da işi garantiye alayım birebir müşteri temsilcisi ile görüşerek kayıt olurum derseniz de 444 1 444 nolu telefon numarasını arayarak müşteri kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Tabi Türk Telekom bayilerine uğrayarak da kayıt olmak mümkün.

Eğer babanız, anneniz üzerine kayıtlı bir telefon kullanıyorsanız, Türk Telekom bu konuda da yardımcı oluyor ve SELFY kaydınızı açmanıza yardımcı oluyor. Ancak 1 TC kimlik numarası ile yalnızca 1 Selfy aboneliği yapılabilmekte.

Şunu da belirtelim, kullanılan hattın bireysel kullanım olması gerekiyor. Yani şirket veya kuruluş üzerine kayıtlı olmaması gerek. Faturalı veya faturasız hat olması ise fark etmiyor.

SELFY sadece internet paketi, konuşma dakikası gibi hediyeler vermiyor. Bunların yanı sıra anlaşmalı markalar ile yemek, kahve, tatil gibi bir çok farklı dalda hediyeler sunabiliyor.

Bir diğer bize gelen soru da şu 25 yaşını geçersem SELFY kullanabilir miyim? Eğer 25 yaşından önce SELFY kullanmaya başladıysanız, sonrasında da kullanmaya devam edebilirsiniz.  Ancak paketten hiç ayrılmamanız gerekli.

Türk telekom içi numara değiştirme, faturalı hatta geçiş gibi işlemler de de SELFY avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

SELFY abonesi olmak ise ücretsiz. TL yüklemek için ise, banka ATM’leri, bayiler, A101, Migros, Macrocenter, Shell istasyonları, Adese, Pehlivanoğlu marketleri, Kim Market gibi çok sayıda anlaşma noktadan işlem yapabilirsiniz.

Bunlarında dışında da Karttan TL yükleme (10,20,30,50,100 ve 200 TL), İnternetten yükleme, Şifre gönderme ile yükleme, 9333’e kısa mesaj atarak yükleme, 8090 nolu telefonu arama yaparak, Kredi kartından ve aylık düzenli yükleme talimatı vererek yükleme gibi seçenekler işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Hattınızdaki bakiyeyi öğrenmek için 444 1 444 aramak, *123# *123# tuşlamak, Asistan uygulaması menusunden kredi ve kalan kısmına tıklayarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Gelelim Tarifelere

Oldukça ekonomik konuşma, sms  ve internet bir arada tarifeler mevcut. Mesala 7 gb toplam internet kullanımı, 750 dk konuşma ve 5000 sms paketi 29 TL olarak ücretlendirilmekte. Ayrıca Selfy avantajları da geçerli.

Turk Telekom Selfy Hediye 1 Gb internet Kampanyası

Selfy hediye internet kazanmak için faturasız hattınıza tek seferde 30 Tl ve daha fazla yükleme yapın, hemen 1 gb hediye internet paketi kazanın. DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj atın.

 

Selfy Sil Süpür Kampanyası

Diğer operatörlerde olduğu gibi benzer bir uygulamada Turk Telekom’un Selfy uygulamasında mevcut. Apple veya android telefonunuza Selfy uygulamasını yükleyin ve her hafta, online işlemler uygulamasından Sil Süpür hediyeleri kazanabilirsiniz.

Sil Süpür ile gelen bazı hediyeler şöyle;

Hediye İnternet paketi

Sınırsız konuşma

Muud premium ile müzik keyfi gibi bir çok hediye çıkmakta.

4.5G Geçişlerinde 2 Kat İnternet Bedava

Eğer siz de 4.5G sim kart almadı iseniz, hemen Turk Telekom bayisine giderek, 4.5G uyumlu sim kart ile sim kartınızı değiştirin. Sonrasında ise 2KAT yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin. Hattınızda diyelim 5 Gb internet tanımlı ise 3 ay boyunca ekstra 5 GB internet daha eklenecek ve 2 kat fazla internet kotanız olacak .

SelfyBol İnternetli Geceler Kampanyası

İşte bomba ücretsiz internet kampanyası. Turk Telekom Selfy kullanıcıları için belki de en iyi bedava internet seçeneği.

Bu kampanya ile geceleri çalışan veya geceleri internet sorfu yapanlara bedava internet mevcut.

Katılabilmek için öncelikle faturalı bireysel Turk Telekom hattınız olmalı. Ayrıca Gel dene 1 Gb , Gel dene 3 Gb, Gel dene 5 Gb, Bol ve Hızlı internet paketleri, Süper paketleri, yeni yıl paketleri, Fırsat paketleri kullanan Selfy aboneleri yararlanabiliyor.

Gece Turk Telekom Bedava Internet kullanmak için GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS gönderin. Katılım ücretsiz. Ayrıca sonraki 6 fatura boyunca gece 00.00 dan sabah 6.00’ya kadar BEDAVA INTERNET kullanabilirsiniz.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.