Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalıya Geçiş

Türk Telekom Faturalıya Geçiş

Türk Telekom Faturalıya Geçiş

Türk Telekom’dan faturasız hatlara müjde! Faturasız hattan faturalıya geçiş yapan Türk Telekom müşterilerine özel öyle kampanyalar var ki akıllara durgunluk veriyor. Bol internetli tarifelerden kat ve kat fazla dakika veren paketlere kadar tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden tarifeler bulunuyor. Faturasız hattan faturalıya geçiş için hazırlanan tarifeler şunlar.

Faturalı 4GB veya 6GB’lık Kampanya

Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kullanıcılar, gözünü 4 veya 6 GB’lık paketler ile açıyor! Üstelik bu paketlerin aşım derdi yok, gerektiğinde duruyor. Bir de ilk 3 ay paketten çıkmak isterseniz herhangi bir cayma bedeli de yok. Bir de her yöne 1000DK konuşma, her yöne 1000SMS ve 4GB internet ayda sadece 25₺ iken aynı tarifenin 6GB internetli olanı sadece 30₺!

Garantili 2GB Kampanyası

Türk Telekom faturalıya geçiş için en uygun tarifelerden bir tanesi de garantili 2GB kampanyasıdır. Bu kampanya ile her yöne 750DK konuşma, her yöne 750SMS ve tam 2GB internet ayda sadece 19₺! Elbette kampanya bunlarla sınırlı değil. İlk 3 ay tarifeden ayrılmak isterseniz cayma bedeli yok. Herhangi bir aşım durumu olmuyor ve kullanımınız sınırlandırılıyor. Aynı zamanda eğer bu tarifeyi taahhüt yapmadan almak isterseniz aylık sadece 29₺ ödersiniz.

Tüm özellikler aynı kalmak şartıyla eğer Türk Telekom faturalıya geçip Garantili tarifeleri isterseniz, 750DK ve 750SMS sabit, 2GB internet için ayda 19₺, 5GB internet için ayda 25₺, 8GB internet için 29₺ ve tam 10GB internet için ise yalnızca 35₺ ödersiniz. Hepsi ve daha fazlası Türk Telekom faturalıda sizleri bekliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell Bedava İnternet