Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Tarifeleri

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Tarifeleri

Türk Telekom Faturalıya Geçiş

Türk Telekom faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapmak isteyen müşteriler, faturalı hatlarda en çok aşım konusunda çekiniyor. Aşım yapıldığında 15₺ ödenen bir fatura neredeyse üç katından fazla bir ücrete çıkabiliyor. Buna dur demek ve en iyi tarifeleri garantili bir şekilde size sunmak isteyen Türk Telekom, faturalı hatta geçiş için en cazip tekliflerle sizleri karşılıyor.

Mavi Medium 5GB Tarifesi

Türk Telekom faturalıya geçiş yapmak isteyen müşteriler tarafından neredeyse çoğunluğunun tercih ettiği tarifelerden biri de Mavi Medium 5GB tarifesidir. Tarife içerisinde her yöne 750DK konuşma, her yöne tam 5000SMS ve aylık 5GB cepten internet var. Ayrıca bu tarifeye geçiş yapan kullanıcılar için ücretsiz e-dergi hakkınız oluyor aynı zamanda e-dergide geçerli sınırsız internet hakkınız tanımlanıyor. Bu tarifeye aylık sadece 43₺’ye sahip olabilirsiniz. Taahhütsüz fiyat ise aylık 53₺’dir.

Mavi Large 8GB Tarifesi

Aylık 3, 5GB internet bana yetmez diyor ve Türk Telekom faturasız hattan faturalıya geçiş yapmak istiyorsanız Mavi Large 8GB tarifesi tam size göre. Her yöne 750DK konuşma, her yöne 5000SMS ve tam 8GB cepten internet aylık sadece 49₺! Üstelik e-dergi uygulamasına ücretsiz sahip oluyor bir de uygulamada geçerli sınırsız internet sahibi oluyorsunuz. Bir de üstüne bu tarifeyi taahhüt yaptırmadan almak isterseniz aylık sadece 59₺ ödüyorsunuz! Daha ne olsun?

Mavi X-Large 12GB Tarifesi

Bana ne 5 ne de 10GB yeter daha fazlası gerekiyor diyorsanız bu tarifeden şaşmayın. Türk Telekom faturalıya geçiş yapan herkese her yöne 750DK, her yöne 5000SMS ve tamı tamına 12GB internet aylık sadece 57₺! Bitti mi? Elbette hayır. Ücretsiz bir şekilde e-dergi uygulamasından yararlanıyor ve uygulama içinde sınırsız internet sahibi oluyorsunuz. Mavi X-Large 12GB tarifesini eğer taahhüt yaptırmadan kullanmak isterseniz aylık sadece 67₺ ödüyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.