Bedava İnternet

Terminatör Dark Fate Fragmanı yayınlandı.

25.05.2019
290
Terminatör Dark Fate Fragmanı yayınlandı.

Yapay Zeka konulu en ünlü sinema yapımı yıllar sonra geri dönüyor.

Terminatör Dark Fate, James Cameron’ın yapımıcılığını üstlendiği yapım 1 Kasım 2019 da vizyona girecek. İnternet medyalarında yıllardır, serinin fanlarının yaptığı sahte fragmanlar dönmekte ve izleyici kitlesini yanılmaktaydı.

Terminatör serisinin son filmi fragmana bakarak yorumlanacak olursa, bol aksiyon ve efekt içerikli. Son çıkan 2 film beklentilerin altında kalmıştı. Bu sefer ilk film tadına daha yakın sahneler ve konu ile başarılı olur mu bilinmez.

Konuda ise kısasa şöyle;  Gelecekten gelen siber robot T800, Dani Ramos’u kovalamaktadır. Sarah Connor, Dani’yi kurtarmak için çaba gösterir ve korur. Fragmanı yazının sonundaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Ne varki sinema içerik olarak döngüye girmiş ve eksi konulardan medet umuyor. Yapay Zeka ve öngörüler ile ilgili bir çok basılı yayın bulunuyor. Hatta bu konu üzerine uzmanlaşan sektörlerde çalışan çok sayıda lider ve teknik ekipler çalışıyor.

Ancak sinema sektörü hep maddi kazanç kaygısında. James Cameron gibi bir yapımcının bu güne kadar çıkardığı eserler düşünüldüğünde, James’da paraya sıkışmış demek gerekiyor. Nasıl olsa izlenir, satar olarak yapılan ve nihayetinde izleyeceğimiz bir film geliyor.

Görüşmek üzere.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.