Bedava İnternet

Bedava İnternet

Bedava İnternet

Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan interneti hiçbir ücret ödemeden temin etmeye çalışıyor. Genellikle internette çok fazla zaman geçiren ve mevcut paketleri bitenler, paketlerine ek bedava internet kampanyalarını araştırıyor. Bu konuda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin her biri için ücretsiz internet kampanyalarından bahsetmek mümkün.

Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörler ile çeşitli firmalar arasında düzenlenen anlaşmalar ile hat kullanıcıların özel teklifler sunulabiliyor.  Bu anlaşma ile bazen 1  GB bedava internet, bazen sınırsız günlük internet, bazen de aylık bazda belirli miktarlarda ücretsiz internet teklif edilebiliyor. Özellikle operatör değişikliği yapan hat sahipleri için birçok avantajlı internet seçenekleri mevcut. Kimi kampanyalar 3 ay, kimileri 6 ay, kimileri ise 9 veya 12 ay boyunca aylık bedava internet (belirli miktarda) içeriyor.

Mobil Hat Uygulamaları ile Bedava İnternet

Bedava internet kampanyalarından bahsederken mobil uygulamaların önemini atlamak olmaz. Turkcell için Dijital Operatör uygulaması, Türk Telekom için Online İşlemler uygulaması ve Vodafone için Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcıları, sürprizlerle dolu uygulama özellikleri sayesinde bedava SMS, bedava internet veya bedava dakika ile ödüllendiriliyor. Fakat bunların geneli şansa dayalı. Örneğin Turkcell operatörü, Salla Kazan adlı bir uygulama içi etkinlik sunuyor. Kullanıcılar telefonlarını sağa ve sola sallayarak uygulama içinde hediye edilen ürünlere sahip olabiliyor.

Türk Telekom da benzeri bir uygulama ile kullanıcılarına sürpriz hediyeler veriyor. “Kazı Kazan” adı verilen bu etkinlik ile ekrandaki bulanık alanın kazınması ile bazı hediye seçeneklerinden yararlanabiliyor. Aylık 3 GB bedava internet, haftalık 1 GB bedava internet, günlük sınırsız internet, bedava 1000 SMS, günlük sınırsız her yöne dakika gibi hediye alternatifleri bulunuyor. Karşınıza ne çıkacağı ise şans.

Vodafone ise Türk Telekom ve Turkcell operatörlerinde olduğu gibi haftalık periyotlarla kullanılabilecek sürpriz uygulama özelliği ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Ancak FreeZone’lu olmak şart. Faturasız hatlar için bedava internet, faturalı hatlar için bedava internet, bedava dakika, bedava SMS gibi hediyeler kazanmak mümkün.

Özel Bedava İnternet Paketleri

Operatör içi özel paketler satın aldığınızda veya herhangi bir uygulamaya kayıt olduğunuzda sunulan bedava paketleri kapsar. Örneğin Türk Telekom’un “Selfy‘nin Mor Hediye 1 GB” kampanyası, kullanıcının “Selfy’nin Mor Paketleri”nden birisini kullanması ile verilir. Turkcell de özel bir internet kampanyası olan BİP üzerinden “Kim 1 GB İster Yarışması” oyununa katılım sağlayarak 1 GB’a varan hediye internet paketlerine sahip olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.