Bedava İnternet

Bedava İnternet Paketi 2019

Bedava İnternet Paketi 2019

Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell kullanıcılarına özel 1 Gb bedava internet paketi kullanabilirsiniz.

GS Destek 1GB Ücretsiz İnternet

Galatasaray taraftarlarına müjde! Galatasaray’ın yendiği tüm maçlarda günlük 1GB bedava internet Turkcell tarafından hediye ediliyor. Hediye edilen 1GB cepten internetler 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanıyor ve otomatik olarak bittiğinde yenilenmiyor. Sarı kırmızı destek paketi kullanan tüm Turkcell kullanıcılarında geçerli olan ücretsiz 1GB internet 31 Aralık 2019 tarihine yani yıl sonuna kadar geçerli oluyor.

Sarı Kırmızı Destek 1GB İnternet Nedir?

Turkcell sarı kırmızı paketleri kullanan müşterilere özel yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile beraber Galatasaray takımının yaptığı maçlarda galibiyet elde etmesi sonucunda 24 saat içerisinde hattınıza ücretsiz 1GB internet tanımlanıyor. Tanımlanan bu bedava internet ile birlikte onay mesajının gelmesinin ardından 24 saat boyunca geçerli oluyor.

GS Destek 1GB İnternet Katılım Şartları

Turkcell 1GB bedava internet kampanyasına katılım için herhangi bir şart bulunmuyor. Tek özel şart, tüm Turkcell kullanıcılarının bu bedava internet uygulamasından faydalanamıyor olmasıdır. 1GB ücretsiz internet için postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket veya Şampiyon paket kullanıyor olmanızdır. Kampanyaya katılım için başka özel bir şart bulunmamaktadır. Bedava internet paketi kullanmak  için herhangi bir SMS göndermenize veya Turkcell bayilerine gitmenize gerek yoktur.Kampanyadan elde edilen internet herhangi bir şekilde satılamaz veya ticari bir faaliyet için kullanılamaz. Turkcell 1GB bedava internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerli olup yurt dışında kullanılamaz. Günlük 1GB internet hakkınız bittikten sonra kullanıma hattınızdaki tarife/paket ile devam edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.