Bedava İnternet

Amazfit Verge 2 Yeni Özellikler ile Geliyor.

Amazfit Verge 2 Yeni Özellikler ile Geliyor.

Xiaomi, yine ekonomi ve kalite bandında şık bir akıllı saat ile dünya pazarına giriyor. İlk amazfit modeli üzerinden nerede ise 3 yıl geçmesine rağmen, sonrasında gelen modeller sadece makyaj görmüş ürürünlerdi. Ve herkesin özellikle alayım diyebileceği ürünlerde değildi bizce.

Yeni gelecek olan Amazfit Verge 2 modeli, gerçek zamanlı kalp ritmi ve e-SIM desteği ile satışa sunulacak.

Akıllı saat işinde en çok yol alan firmaları sayacak olursa, Samsung, Apple, Huawei ve kesinlikle Xiaomi listemizde yer alır. Amazfit 2 de oldukça ivme kazanmış, deneyimli ellerde kullanıcıların isteklerine göre yeniden şekillenmiş.

Amazfit Verge 2 akıllı saat ,cep telefonuna ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. eSIM girişi ile, GSM hattınızı akıllı saatinize takarak, yalnızca akıllı saatiniz ile görüşme ve ana işlevleri yerine getirmek mümkün.

İşlemci olarak, Qualcomm firmasının son smartwatch işlemcisi Snapdragon 2500 ile donatılan üründe, 2. öne çıkan özellik ise EKG.

Xiaomi giyilebilir teknoloji ürünlerinde, bir çok üretici marka gibi büyük çaplı araştırmalar yapmakta. Örneğin Apple akıllı saatler ile saatin takılı olduğu bileğinizde, şeker ölçümü için araştırmalarını sürdürmekte.

Akıllı yapay zeka işlemcisi ve yazılımı ile olası, kalp rahatsızlıklarını önceden kontrol altına almak, spor aktivitilerinizde kalp atışlarınızı takip etmek, fiziksel kondisyonunuzu daha detaylı öğrenebilmek gibi bir çok farklı alanda bu özelliği kullanmak mümkün.

Kalp atışlarının hızının izlemesine izin veren kardiyak biyometri özelliği, yanı sıra, kalp aritmi veya atriyal fibrilasyon gibi anormallik için gerçek zamanlı EKG taramasına izin veriyor.

Amazfit Verge 2, 7 gün boyunca tam zamanlı 60 dakikaya kadar EKG verisi kayıt edebiliyor.

Ayrıca 420 mAh batarya ile 1 tam günü rahatlıkla çıkarabileceği söylenmekte.

Fiziksel donanım olarak Amazfit Verge 2;

Gorilla Glass 3 ekran koruması

IP68 toza ve suya dayanıklılık

Bluetooth 4.2 LE

Wi-Fi b / g / n

Dahili GPS / GLONASS

1.39 inç 454 x 454 çözünürlükte AMOLED ekran

NFC

Qualcomm Snapdragon Wear 2500 işlemci

512 MB RAM 

4 GB dahili depolama alanı

420mAh batarya

Mikrofon

Amazfit Verge 2 ile, koşu, yürüyüş, kapalı koşu, kapalı sürüş, eliptik, dağcılık, atlama, dış mekan sürme, futbol ve parkur koşu gibi 10 etkinliği otomatik olarak izleyebilirsiniz.

Tasarımında polikarbonat kasa kullanmak yerine mikro kristal zirkonyum seramik çerçeve ile dayanıklılığı daha da artırılmış.

Temmuz ayı itibari ile raflarda ve internet mağazalarında yerine alacak olan Verge 2, Marvel serisinin, Avengers sınırılı ve özel sürümü de bulunacak. Avengers sürümü dışında standart sürümde EKG içeren ve içermeyen olarak 2 farklı model olarak piyasalarda yerini alacak.

Avengers sürümü 215$ , EKG ‘li sürüm 190$ ve EKG olmayan standart sürüm ise 145$ olarak yurtdışı fiyatları ile satışta olacak.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.