Bedava İnternet

Türk Telekom Yeni Hat Bol Bol Kampanyası

Türk Telekom Yeni Hat Bol Bol Kampanyası

Türk Telekom Yeni Hat Bol Bol Kampanyası

Türkiye’nin bir gerçeği her satın aldığımız ürüne sürekli zam gelir. Malasef kullandığımız cep telefonu ücretleri de bu kapsamda zam görmekte. Bu sepeble ister istemez, sürekli en uygun tarifeleri bulmak için çaba gösteririz.

2019 yılı için, ekonomik tarifelerden birisi de Türk Telekom tarafından sunuluyor. Türk Telekom Bol Bol kampanyası avantajlarını sizler için derledik. Tarife içeriğinde 750 Dk konuşma, 750 SMS ve 8 Gb internet kullanımı dahil. bu kampanya dahilinde, aylık yükleyeceğiniz 30 TL için, ek olarak 2 Gb internet hediyesi daha kazanabilirsiniz.

Kampanya yeni hat alan Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel ön ödemeli tarifelerden birine gelerek, 30 gün içerisinde kampanyaya katılım için başvuruda bulunan ve oviz izni veren aboneler faydalanabilecektir.

-Kampanya kapsamında abonlere 30 gün geçerli yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 8 GB hediye paketi verilecektir. Üstelik kampanyadan yararlanan abonelerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay boyunca, aylık tek seferde 30 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında, hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 2GB daha yüklenecek!

-2 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir. 6 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Kampanyaya kayıt olmak için  BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Kalan bakiye sorgulama için KALAN BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.